TV 8 Emre Dorman İle Kur’an’ın İzinde Programı

tv8 logoEmre Dorman Ramazan ayında her gece 00:15-02:15 arasında TV8’de Emre Dorman ile Kur’an’ın İzinde ismi ile yeni bir program hazırlayıp sunmaya başlamıştır. Birbirinden önemli konuların ele alınacağı ve seçkin konukların davet edileceği Kur’an’ın İzinde programı her gece 00.15’te TV8 ekranlarında sizlerle olacak.

Categories:

No Responses

 1. Orhan demir says:

  Bu senede gecen sene kı gıbı soluksuz ızkıyoruz ailece programınızı.ALLAH razı olsun.

 2. Nermin yavru says:

  Emre dorman ile kuran in izinde programını izliyorum sayın Mehmet okuyan in bilgileri takip ediyorum sizden ricam sayın profesyonel.dr. Mehmet okuyan inin kitaplarına nasıl ulaşabilirim. Pendik’te bulamadım bulabilecegim bir yer varmı . Beni ona ulaştırabilir misiniz. Lütfen geri dönüş yapınız

 3. Bahri says:

  Neden bakara 187. Ayete gore sahur a kadar yiyemiyoruz 1.5 saat önceden ezan okuyor ezandan sınra yiyemiyoruz 187. Ayette gece ve gündüz ayırt edilinceye kadar yiyip icilecegi apaçık ortada

 4. Burhan aktı says:

  #kurandaki peygamber zalim kim olursa olsun, yanında değil karşısında olurdu.

 5. çiğdem polat says:

  (kurandaki peygamber) allah razı olsun sizlerden bu güzel programı yaptığınız için çok teşekkürler.mehmet okuyan gibi hocalarımız varoldukça hak yolunda insanlık adına yalnız olmadığımı görüyorum.kuran a bilinçle akılla mantıkla bakmak ve bu yolda ısrarla yürümek de bir gönül işidir.sağ olun varolun..

 6. çiğdem polat says:

  allah razı olsun sizlerden bu güzel programı yaptığınız için çok teşekkürler.mehmet okuyan gibi hocalarımız varoldukça hak yolunda insanlık adına yalnız olmadığımı görüyorum.kuran a bilinçle akılla mantıkla bakmak ve bu yolda ısrarla yürümek de bir gönül işidir.sağ olun varolun..

 7. Kaan Cesur says:

  Programınız artık devam etmeyecek mi? Ramazan’dan sonra da devam edemez misiniz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *