Haberler-Duyurular

Ayetler ve Dualar ile Allah’ın Rahmeti

Kendini Kınayan Nefis

Emre Dorman’ın kendini Kınayan Nefis isimli son çalışması 2017 mart ayında piyasaya çıktı.

Kuran’ı Kerim’deki Temel Emirler ve Yasaklar Sesli Kitap

Kuran’ı Kerim’deki Temel Emirler ve Yasaklar Sesli Kitap Emre Dorman   Yazar Hakkında Giriş 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16… Read more »

Allah’ın Parmak İzi

Emre Dorman’ın yeni kitabı Allah’ın Parmak İzi Destek Yayınları’ndan çıktı. Tüm kitapçıkardan ulaşılabilir.

TV 8 Emre Dorman İle Kur’an’ın İzinde Programı

Emre Dorman Ramazan ayında her gece 00:15-02:15 arasında TV8’de Emre Dorman ile Kur’an’ın İzinde ismi ile yeni bir program hazırlayıp sunmaya başlamıştır. Birbirinden önemli konuların ele alınacağı ve seçkin konukların… Read more »

Hürriyet Gazetesi Ramazan Yazıları

Emre Dorman 2016 yılı Ramazan ayı süresince Hürriyet Gazetesi’nde ramazan yazıları yazmaya başlamıştır. Yazılar Hürriyet internet sitesi üzerinden de yayımlanmaktadır: http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/emre-dorman_619

Ülke TV Arafta Sorular

Emre Dorman 29 Mayıs 2016 günü Esra Elönü’nün Ülke TV’de hazırlayıp sunduğu Arafta Sorular programına konuk oldu.

Hilal TV Yükselen Sözler Programı

Emre Dorman 4 Nisan 2016 tarihinde Erdem Uygan’ın Hilal TV’de hazırlayıp sunduğu Yükselen Sözler programına konuk oldu. Programda Emre Dorman’ın yeni kitabı Allah’a Öğretilen Din üzerine sohbet edildi.

HaberTürk Yeni Bakışlar Programı

Emre Dorman, 2 Nisan 2016 tarihinde Nevzat Çiçek’in HaberTürk kanalında hazırlayıp sunduğu Yeni Bakışlar programına konuk oldu. Programda Din-Bilim ve Akıl-Vahiy ilişkisi konuşuldu.

Allah’a Öğretilen Din

Emre Dorman’ın yeni kitabı Allah’a Öğretilen Din çıktı. Tüm kitapçılardan ve ana sayfadaki PDF linkinden ulaşmanız mümkün.

CNR Kitap Fuarı

Emre Dorman, 5 Mart Cumaretsi günü Caner Taslaman ve Enis Doko ile birlikte CNR Kitap Fuarı İstanbul Yayınevi standında okuyucuları ile buluştular.

BEYAZ TV HAYATTA HER ŞEY VAR PROGRAMI

Emre Dorman, 18 Eylül 2015 tarihinde Nur Viral’in Beyaz TV’de hazırlayıp sunduğu Hayatta Her Şey Var programına konuk oldu. Programda dua ve ibadetlerin önemi üzerine konuşuldu.

BEYAZ TV HAYATTA HER ŞEY VAR PROGRAMI

Emre Dorman, 11 Eylül 2015 tarihinde Nur Viral’in Beyaz TV’de hazırlayıp sunduğu Hayatta Her Şey Var programına konuk oldu. Programda Hurafeler ve Türbe Ziyaretleri üzerine konuşuldu.

BEYAZ TV HAYATTA HER ŞEY VAR PROGRAMI

Emre Dorman, 4 Eylül 2015 tarihinde Nur Viral’in Beyaz TV’de hazırlayıp sunduğu Hayatta Her Şey Var programına konuk oldu. Programda Kur’an-ı Kerim’in hayatımızdaki yeri üzerine konuşuldu.

TV 8 Sahur Vakti Programı

Emre Dorman, 12.07.2015 tarihinde TV8 kanalında Sahur Vakti programına konuk oldu. Programda, Allah’ın varlığı, hayatın anlamı, ölüm gerçeği ve dini konularda kendimizi kandırma yollarımız üzerine sohbet edildi.

A Haber İftar Vakti Programı

Emre Dorman, 07.07.2015 tarihinde A Haber kanalında İftar Vakti programına konuk oldu. Programda Ramazan ayının ve ibadetlerin önemi ve insanların dini konularda kendilerine ürettikleri çeşitli bahaneler üzerine sohbet edildi.

A Haber Sahur Vakti Programı

Emre Dorman, Caner Taslaman hoca ile birlikte 03.07.2015 tarihinde A Haber kanalında Sahur Vakti programına konuk oldu. Programda din anlayışımız, müslüman dünyanın içinde bulunduğu problemler ve bunun için çıkış yolları… Read more »

Turkmax Gurme İçimizden Gelen Ramazan Programı

Emre Dorman, 02.07.2015 tarihinde TurkMax Gurme kanalında ‘İçimizden Gelen Ramazan’ isimli programa konuk oldu. Programda dini konularda doğru bildiğimiz yanlışlar ve kendimizi kandırma yollarımız üzerine sohbet edildi.

HaberTürk Öteki Gündem Programı

Emre Dorman 30.06.2015 tarihinde Prof. Dr. Şaban Ali Düzgün ile birlikte, HaberTürk TV’de Cansu Canan Özgen’in sunduğu Öteki Gündem programına konuk oldu. Programda Emre Dorman’ın ‘Dini Konularda Kendini Kandırmanın 40… Read more »

Hilal TV İftar Saati Programı

Emre Dorman, 25.06.2015 tarihinde Yusuf Özkan Özburun’un hazırlayıp sunduğu İftar Saati programına konuk oldu. Programda, Ramazan ayının önemi, hayatın anlamı, Kur’an’ın hayatımızdaki yeri, dua ve ibadetlerin önemi üzerine sohbet edildi.

A Haber Sahur Vakti Programı

Emre Dorman, 21.06.2015 tarihinde Caner Taslaman ile birlikte, Hikmet Öztürk’ün hazırlayıp sunduğu A Haber Sahur Vakti programına konuk oldu. Ramazan ayı, ibadetler ve Kur’an’ın hayatımızdaki yeri üzerine sohbet edildi.

Beyaz TV Erkan Tan İle Tartışalım

Emre Dorman, 18.06.2015 tarihinde Beyaz TV’de Erkan Tan’ın hazırlayıp sunduğu Erkan Tan ile tartışalım programına konuk oldu. Programda Ramazan ayının önemi, dua ve ibadetlerin hayatımızdaki yeri ve dini konularda kendimizi… Read more »

Hilal TV Yükselen Sözler Programı

Emre Dorman, 08.06.2015 tarihinde Caner Taslaman ve Sinan Canan ile birlikte Erdem Uygan’ın hazırlayıp sunduğu Yükselen Sözler programına konuk oldu. Programda din bilim ilişkisi ve dinin gerekliliği üzerine sohbet edildi.

TRT1 Gündem Ötesi Programı

Emre Dorman, 13 Mayıs 2015 tarihinde Doç. Dr. Sultan Tarlacı ile, Pelin Çift’in, Ebru Yücel ile birlikte hazırlayıp sunduğu Gündem Ötesi programına konuk oldu. Program’da ‘Bilimsel ve Dini Açıdan Rüya’… Read more »

ATV Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Emre Dorman, Caner Taslaman hoca ile birlikte 1 Mayıs 2015 tarihinde Zahide Yetiş’in ATV’de hazırlayıp sunduğu ‘Zahide İle Yetiş Hayata’ programına konuk oldu. Programda Dinin Gerekliliği, Dini Konularda Kendimizi Kandırma… Read more »

Beyaz TV Erkan Tan İle Tartışalım Programı

Emre Dorman, Caner Taslaman hoca ile birlikte 23 Nisan 2015 tarihinde Erkan Tan’ın Beyaz TV’de hazırlayıp sunduğu ‘Erkan Tan İle Tartışalım’ programına konuk oldu. Programda Din ve Hayatın Anlamı üzerine… Read more »

Beyaz TV Erkan Tan İle Tartışalım Programı

Emre Dorman, Caner Taslaman hoca ile birlikte 16 Nisan 2015 tarihinde Erkan Tan’ın Beyaz TV’de hazırlayıp sunduğu ‘Erkan Tan İle Tartışalım’ programına konuk oldu. Programda Kur’an’ı ve Peygamberimizi doğru şekilde… Read more »

Hilal TV Yükselen Sözler Programı

Emre Dorman 23 Mart 2015 tarihinde Erdem Uygan’ın Hilal TV’de hazırlayıp sunduğu Yükselen Sözler programına konuk oldu. Programda dinin gerekliliği ve önemi üzerine konuşuldu.

Cine5 TV Bi Konuşmak Lazım Programı

Emre Dorman 22 Mart 2015 tarihinde Cine5 TV’de Ayla Çetinkaya’nın sunduğu Bi Konuşmak Lazım programına konuk oldu. Programda dinin önem ve gerekliliği hakkında konuşuldu.

Din Neden Gereklidir? D&R En Çok Satan Dini Kitaplarda 1. Sırada, İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar 2. Sırada

Emre Dorman’ın yeni kitabı Din Neden Gereklidir? iki hafta içinde D&R internet sitesinin en çok satan 1038 adet dini kitap listesinde 1. sıraya yükseldi. Emre Dorman’ın ilk defa 2011 yılında… Read more »

Din Neden Gereklidir?

Emre Dorman’ın yeni kitabı Din Neden Gereklidir? çıktı. İnternet Üzerinden Temin Edebilirsiniz: D&R Arka Kapak Yazısı: Allah din göndermiş midir? Din neden önemli ve gereklidir? Din olmadan Allah’ın varlığı, birliği,… Read more »

HABERTÜRK TV HABERTÜRK ÖZEL PROGRAMI

Emre Dorman 27 Şubat 2015 tarihinde Caner Taslaman ile HaberTürk TV’de Cansu Canan Özgen’in hazırlayıp sunduğu HaberTürk Özel programına konuk oldu. Programın konusu, Din-Bilim İlişkisi ve Akıl-Vahiy ilişkisi üzerineydi.

HABERTÜRK TV BURASI HAFTASONU PROGRAMI

Emre Dorman 8 Şubat 2015 tarihinde HaberTürk TV’de Hande Kazanova’nın hazırlayıp sunduğu Burası Haftasonu programına konuk oldu. Programda dini konularda kendimizi nasıl kandırdığımız ve ne gibi bahanelerin arkasına saklandığımız hakkında… Read more »

TVNET PROGRAM

Emre Dorman, 29 Ocak 2015 tarihinde TVNET kanalına konuk oldu. Programda,’Hayatın Anlamı ve Ölüm Gerçeği’ üzerine sohbet edildi.

A Haber Hayat Rehberi Programı

Emre Dorman 11 Ocak 2015 tarihinde Prof. Dr. Caner Taslaman ile birlikte A Haber kanalında Hüseyin Özcan tarafından hazırlanıp sunulan Hayat Rehberi programına konuk oldu. Din Neden Gereklidir?, Kur’an’a Göre… Read more »

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Konferans

Emre Dorman, 8 Aralık 2014 tarihinde İstanbul Bilgi Üniversitesi, Akıl ve İnanç Kulübü’nün davetlisi olarak ‘Din Bilim İlişkisi’ üzerine bir konferans verdi.

Uludağ Üniversitesi’nde Konferans

Emre Dorman, 4 Aralık 2014 tarihinde Uludağ Üniversitesi ‘İnsani Değerler Topluluğu’nun davetlisi olarak ‘Gençliğin Değer Algıları ve Kimlik Arayışı’ konusunda bir konferans verdi.

Beyaz TV Basın Kulisi Programı

Emre Dorman, 23 Temmuz Çarşamba günü Beyaz TV’de Ferda Yıldırım’ın hazırlayıp sunduğu Basın Kulisi Ramazan Özel programına konuk oldu. Ramazan ayı dolayısıyla ‘Kur’an’ı Anlamak’ üzerine sohbet edildi.

Hilal TV Sahurdan Sehere Programı

Emre Dorman, 18 Temmuz Cuma gecesi Hasan Hafızoğlu’nun Hilal TV’de hazırlayıp sunduğu ‘Sahurdan Sehere’ isimli programa konuk oldu. Din Algımız, Kur’an Merkezli İslam Anlayışının Önemi ve Gençlerin Din İle Olan… Read more »

A Haber Sahur Vakti Programı

Emre Dorman, 15 Temmuz Salı gecesi A Haber’de Sahur Vakti programına konuk oldu. Kur’an ayetleri ışığında mağfiret ve tövbe konuları üzerine sohbet edildi.

A Haber Sahur Vakti Programı

Emre Dorman, 10 Temmuz Perşembe gecesi A Haber’de Sahur Vakti programına konuk oldu. Kur’an ayetleri ışığında dünya hayatının geçiciliği ve ölüm gerçeği üzerine sohbet edildi.

33. Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı (Beyazıt/İstanbul)

Emre Dorman, 33. Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı Beyazıt/İstanbul etkinlikleri çerçevesinde 12 Temmuz 2014 Cumartesi günü saat 22:00’de düzenlenecek imza günü kapsamında Nesil Yayınları standında okurlarıyla buluşuyor.

TV8 Yükselen Sözler Programı

Emre Dorman, 08 Temmuz 2014 tarihinde Caner Taslaman ile birlikte Erdem Uygan’ın TV8 Kanalında hazırlayıp sunduğu ‘Yükselen Sözler’ isimli programına konuk oldu. Programda Kur’an ve İnanç Dünyamız üzerine konuşuldu.

Akşam Gazetesi Ramazan Sayfası

Emre Dorman, Prof. Dr. Caner Taslaman Hoca ile birlikte 2014 Ramazan ayı boyunca Akşam Gazetesi’nin Ramazan sayfasını hazırlıyor. Kur’an Mucizeleri, Kur’an’daki Dua Ayetleri, Dini Konularda Kendimizi Kandırma Yollarımız, Kur’an’daki Emirler… Read more »

Ülke TV Gündem Programı

Emre Dorman 26 Mayıs 2014 tarihinde Prof. Dr. Caner Taslaman ile bilikte Banu Yüm’un Ülke TV’de sunduğu Gündem programına konuk oldu. Program’da İslam İnancında ‘Kaza ve Kader’ konusu ele alındı.

HaberTürk TV Okan Bayülgen Sunar Programı

Emre Dorman, 7 Mayıs 2014 tarihinde felsefeci Prof. Dr. Caner Taslaman ve fizikçi Prof.Dr. Murat Özer ile birlikte HaberTürk TV’de Okan Bayülgen Sunar isimli programa konuk oldu. Programın Konusu: Önceki… Read more »

HaberTürk TV Okan Bayülgen Sunar Programı

Emre Dorman, 30 Nisan 2014 tarihinde felsefeci Prof. Dr. Caner Taslaman ve fizikçi Prof.Dr. Murat Özer ile birlikte HaberTürk TV’de Okan Bayülgen Sunar isimli programa konuk oldu. Programın Konusu: Geçen… Read more »

HaberTürk TV Okan Bayülgen Sunar Programı

Emre Dorman, 23 Nisan 2014 tarihinde felsefeci Prof. Dr. Caner Taslaman ve fizikçi Prof.Dr. Murat Özer ile birlikte HaberTürk TV’de Okan Bayülgen Sunar isimli programa konuk oldu. Programın Konusu: Kur’an-ı… Read more »

HaberTürk TV Okan Bayülgen Sunar Programı

Emre Dorman, 17 Nisan 2014 tarihinde HaberTürk TV’de Okan Bayülgen Sunar isimli programa konuk oldu. Programın Konusu: Allah İnancını ve Din Eğitimini Çocuklara Nasıl Anlatmamız Gerektiği Üzerineydi.

CNR Kitap Fuarı İmza Günü (Yeşilköy-İstanbul)

Emre Dorman, Prof. Dr. Caner Taslaman hoca ile birlikte 1-9 Mart tarihleri arasında düzenlenen CNR Kitap Fuarı (Yeşilköy-İstanbul) etkinlikleri çerçevesinde 8 Mart 2014 Cumartesi günü 14:00-16:00 saatleri arasında Nesil Yayınları… Read more »

Hilal TV ‘Akıl ve İnanç’ Programı

Emre Dorman, 1 Mart 2014 cumartesi saat 20:20’de Hilal TV’de ‘Akıl ve İnanç’ isimli yeni bir programa başlıyor. İnşallah her cumartesi saat 20:20’de canlı olarak yayımlanacak programda alanında uzman konuklarla… Read more »

Ülke TV ‘Ülke’de Bu Gece’ Programı

Emre Dorman, 21 Şubat 2014 tarinde Caner Taslaman ile birlikte Türkan Kaya’nın sunduğu ‘Ülke’de Bu Gece’ programına konuk oldu. Program’da yaşamın ortaya çıkışı, yaratılış ve evrim üzerine konuşuldu.

Ülke TV ‘Ülke’de Bu Gece’ Programı

Emre Dorman, 14 Şubat 2014 tarinde Caner Taslaman ile birlikte Türkan Kaya’nın sunduğu ‘Ülke’de Bu Gece’ programına konuk oldu. Program’da Allah’ın varlığı ve evrenin oluşumundaki hassas ayarlar üzerine konuşuldu.

Ülke TV ‘Ülke’de Bu Gece’ Programı

Emre Dorman, 7 Şubat 2014 tarinde Caner Taslaman ile birlikte Türkan Kaya’nın sunduğu ‘Ülke’de Bu Gece’ programına konuk oldu. Program’da Allah’ın varlığı ve Din Bilim İlişkisi üzerine konuşuldu.

360 Haber Kuyudan Kıyıya Programı

Emre Dorman, 2 Şubat 2014 tarihinde Özlem Yılmaz’ın 360 Haber kanalında hazırlayıp sunduğu ‘Kuyudan Kıyıya’ isimli programa konuk oldu. Programda, ‘Dünya Hayatının Geçiciliği ve Ölüm Gerçeği’ üzerine konuşuldu.

Ülke TV ‘Ülke’de Bu Gece’ Programı

Emre Dorman, 24 Ocak 2014 tarinde, Türkan Kaya’nın sunduğu ‘Ülke’de Bu Gece’ programına konuk oldu. Program’da Emre Dorman’ın ‘Dini Konularda Kendini Kandırmanın 40 Yolu’ isimli son kitap çalışması üzerine sohbet… Read more »

AKABE Vakfı Konferans

Emre Dorman, 18 Ocak 2014 Cumartesi günü, AKABE Vakfı Gençlik Platformu’nun davetlisi olarak ‘Dini Konularda Kendini Kandırmanın 40 Yolu’ isimli çalışması üzerine AKABE Vakfı’nda bir konferans verdi.

HaberTürk Okan Bayülgen İle Beyin Bedava

Emre Dorman, 9 Ocak 2014 tarihinde Okan Bayülgen’in HaberTürk kanalında sunduğu ‘Beyin Bedava’ isimli programa konuk oldu. Programın Konusu: Kıyamet alametleri ve kıyamet sonrasında yaşanacaklar üzerineydi.

TRT Radyo 1’de Yeni Bir Program: Entelektüel Bakış

Emre Dorman, 1 Ocak 2014 Çarşamba günü itibariyle 95.6 (İstanbul) TRT Radyo 1’de ‘Entelektüel Bakış‘ isimli yeni bir programı hazırlayıp sunmaya başlıyor. Her çarşamba 16:30-17:00 saatleri arasında yayınlanacak olan Entelektüel… Read more »

TRT Radyo 1 Kitap Kokusu Programı

Emre Dorman, 19 Aralık 2013 Perşembe günü saat 19:30’da 95.6 TRT Radyo 1’de Özgün Ozan Karadağ’ın yapımcılığında hazırlanan Kitap Kokusu isimli programa konuk oldu. ‘Dini Konularda Kendini Kandırmanın 40 Yolu’… Read more »

HaberTürk Okan Bayülgen İle Beyin Bedava

Emre Dorman, 13 Aralık 2013 tarihinde Okan Bayülgen’in HaberTürk kanalında sunduğu ‘Beyin Bedava’ isimli programa konuk oldu. 6 Aralık 2013 tarihinde yapılan programın devamı niteliğindeki programda Ölüm, Ölüm Ötesi, Evrenin… Read more »

HaberTürk Okan Bayülgen İle Beyin Bedava

Emre Dorman, 6 Aralık 2013 tarihinde Okan Bayülgen’in HaberTürk kanalında sunduğu ‘Beyin Bedava’ isimli programa konuk oldu. Konu: Ölüm ve Ötesi üzerineydi.

SkyTürk360 Kuyudan Kıyıya Programı

Emre Dorman, 24 Kasım 2013 tarihinde SkyTürk360 kanalında Özlem Yılmaz’ın hazırlayıp sunduğu Kuyudan Kıyıya isimli programa konuk oldu. Son kitap çalışması Dini Konularda Kendini Kandırmanın 40 Yolu üzerine konuşulan programda… Read more »

32. TÜYAP İstanbul Uluslararası Kitap Fuarı

Emre Dorman, 32. TÜYAP İstanbul Uluslararası Kitap Fuarı etkinlikleri çerçevesinde 10 Kasım 2013 Pazar günü 13:00-17:00 saatleri arasında Etkileşim Yayınları standında (Salon 3 602 A) okuyucuları ile buluşarak imza günü… Read more »

Dini Konularda Kendini Kandırmanın 40 Yolu

Emre Dorman’ın ‘Dini Konularda Kendini Kandırmanın 40 Yolu’ isimli yeni bir kitabı yayımlandı. İnternet üzerinden ya da kitapevlerinden ulaşabilirsiniz.

TRT RADYO 1 GÜN ÖTESİ PROGRAMI

Emre Dorman 15 Ekim 2013 tarihinde TRT Radyo 1 Gün Ötesi programına konuk oldu. ‘Kurban ve Müslümanlığımız’ başlığından hareketle müslümanlığımızı ve ibadetlerimizi ne kadar içselleştirebildiğimiz, Allah’a kul olmanın hakkını ne… Read more »

BEYAZ TV BASIN KULİSİ

Emre Dorman, 31 Temmuz 2013 tarihinde sosyolog Alper Bilgili ile birlikte, Ferda Yıldırım’ın hazırlayıp sunduğu Beyaz TV Basın Kulisi Ramazan Özel programına konuk oldu. Programın konusu: Kur’an-ı Kerim ve İnanç… Read more »

32. Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı (Beyazıt/İstanbul)

Emre Dorman, 32. Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı Beyazıt/İstanbul etkinlikleri çerçevesinde 28 Temmuz 2013 Pazar günü saat 22:00-23:45 arasında düzenlenecek imza günü kapsamında Nesil Yayınları standında okurlarıyla buluşuyor.

BEYAZ TV Basın Kulisi Programı

Emre Dorman, 10 Temmuz 2013 tarihinde Caner Taslaman hoca ile birlikte, Ferda Yıldırım’ın hazırlayıp sunduğu Beyaz TV Basın Kulisi Ramazan Özel programına konuk oldu. Programın konusu: Allah’ın Varlığı, Hayatın Anlamı… Read more »

TRT TÜRK Hikmet Programı

Emre Dorman, TRT TÜRK kanalında yayımlanan ve Kur’an-ı Kerim ayetlerinin geçmiş ve günümüz yaşantısına yansıyan hikmetlerinin konu edinildiği Hikmet isimli program için, ‘Kur’an Ayetleri ve İcatlar‘, ‘Kur’an’da Tefekkür‘ ve ‘Umut… Read more »

TRT Haber Sosyal Medya Programı

Emre Dorman 25 Mayıs 2013 tarihinde TRT Haber’de Serdar Kuzuloğlu’nun hazırlayıp sunduğu Sosyal Medya isimli programa konuk oldu. ‘Dijital Günahlar’ başlıklı programda internet ve sosyal medya üzerinden gerçekleşen gıybet, aldatma,… Read more »

Beyaz TV Basın Kulisi Programı

Emre Dorman, 17 Nisan 2013 tarihinde Kutlu Doğum haftası münasebetiyle Ferda Yıldırım’ın Beyaz TV’de hazırlayıp sunduğu Basın Kulisi programına konuk oldu. “Barış, Kardeşlik ve İnsan Onuru’ açısından Kur’an-ı Kerim ayetlerinden… Read more »

Duanız Olmasa Ne Öneminiz Var?

Emre Dorman’ın Duanız Olmasa Ne Öneminiz Var? isimli yeni bir çalışması yayınlandı. İnternet üzerinden ve tüm kitapçılardan ulaşabilirsiniz.

TRT Radyo 1 Kitap Kokusu Programı

Emre Dorman, 14 Mart 2013 Perşembe günü saat 19:30’da 95.6 TRT Radyo 1’de Özgün Ozan Karadağ’ın yapımcılığında hazırlanan Kitap Kokusu isimli programa konuk oluyor. Konu: Din Bilim İlişkisi. İnternet Üzerinden… Read more »

11. Bursa TÜYAP Kitap Fuarı

Emre Dorman, 9-17 Mart 2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan 11. Bursa TÜYAP Kitap Fuarı etkinlikleri çerçevesinde 16 Mart Cumartesi günü saat 13:00-18:00 arasında Nesil Yayınları standında (4. Salon 201 Nolu… Read more »

İstanbul İlim ve Kültür Vakfı Semineri

Emre Dorman, 05 Şubat 2013 tarihinde İstanbul İlim ve Kültür Vakfı’nın davetlisi olarak ‘Din Neden Gereklidir?’ başlıklı bir sunum yapmıştır. Dinin gerekliliğinin teolojik, felsefi, psikolojik ve ahlâki açılardan ele alındığı… Read more »

105.0 Moral FM’de Yeni Bir Program Evren’den Allah’a

Emre Dorman 12 Şubat 2013 Salı günü itibariyle her salı saat 22:30-24:00 arasında 105.0 Moral FM’de Evren’den Allah’a isimli yeni bir programa başlıyor. Evren’den Allah’a programı alanında uzman konukların ağırlanacağı,… Read more »

Radyo 24 Ayşe Özgün Hergün Programı

Emre Dorman, 26.12.2012 çarşamba günü saat 12:00-14:00 arası Ayşe Özgün’ün 91.6 (İstanbul) Radyo 24′te hazırladığı Ayşe Özgün Hergün programına canlı yayın konuğu olacak. Kur’an-ı Kerim’deki mucizeler üzerine sohbet edecekler. İnternet… Read more »

SkyTürk360 Son Nokta Programı

Emre Dorman 21 Aralık 2012 cuma günü, Doç. Dr. Caner Taslaman ile birlikte SkyTürk360 kanalında İlkin Ündeş Kavukçu’nun sunduğu Son Nokta Programına konuk oldu. Önce Maya kehanetleri başta olmak üzere… Read more »

İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde Konferans

Emre Dorman, 18 Aralık 2012 Salı günü saat 15:00’da Sır ve Hikmet Kulübü’nün davetlisi olarak İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi konferans salonunda İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar isimli çalışması üzerine konferans verecektir.

Radyo 24 Ayşe Özgün Hergün Programı

Emre Dorman, 28.11.2012 çarşamba günü saat 12:00-14:00 arası Ayşe Özgün’ün 91.6 (İstanbul) Radyo 24’te hazırladığı Ayşe Özgün Hergün programına canlı yayın konuğu olacak. İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar isimli çalışması üzerine… Read more »

TÜYAP Kitap Fuarı İmza Günü

Emre Dorman, 17-25 Kasım 2012 tarihleri arasında düzenlenecek olan Tüyap Kitap Fuarı (Beylikdüzü) etkinlikleri içinde 24.11.2012 Cumartesi günü 13:00-17:00 saatleri arasında Etkileşim Yayınları (3. Salon Stand 602 A) standında imza… Read more »

HaberTürk Öteki Gündem Programı

Emre Dorman, 30.10.2012 tarihinde HaberTürk televizyonunda Pelin Çift’in Ebru Yücel ile birlikte hazırlayıp sunduğu Öteki Gündem programına canlı yayın konuğu oldu. Dünya hayatının geçiciliği, ölüm gerçeği, ölüm ve sonrası üzerine… Read more »

İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar İngilizce

Emre Dorman’ın kısa zamanda okuyuculardan büyük ilgi gören İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar isimli çalışmasının People Are Asleep The Wake Up When They Die ismi ile İngilizce baskısı yapıldı.

2012 Ağustos-Kasım Ayları Arasında D&R Çok Satanlarda 1. Sıradayız

İnsanlar Uyurlar, Ölünce Uyanırlar isimli kitabımız D&R kitabevi internet sitesinde Çok Satan Dini Kitaplar listesinde 2012 Ağustos-Kasım ayları arasında 1. sıradaki yerini koruyor.

Beyazıt Kitap Fuarı İmza Günü

Emre Dorman, 8 Ağustos 2012 Çarşamba günü saat 21.00-23.00 arasında Beyazıt Kitap Fuarı Nesil Yayınları standında imza gününe katılacaktır.

Moral Dünyası Dergisi Röportaj

Emre Dorman’ın, Moral Dünyası Dergisi 99. sayısına verdiği röportaj metni: Dr. Emre Dorman: “Sorun ateizm değil, insanların Allah var demesine rağmen Allah yokmuş gibi yaşamalarıdır.” “Ülkemizde yaşayanların yüzde 99’u kendilerini… Read more »

Moral FM Mavi Dünya Programı

Emre Dorman, 30.05.2012 Çarşamba günü Tuğba Akbey İNAN’ın hazırlayıp sunduğu Mavi Dünya isimli programa konuk oldu. Konu: İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar isimli çalışması üzerineydi.

TV EM Selince Programı

Emre Dorman 24.05.2012 tarihinde Selin Canik’in TV EM kanalında sunduğu Selince isimli programa canlı yayın konuğu oldu. Konu: Popüler kıyamet senaryo ve iddialarının değerlendirilmesi, Kur’an-ı Kerim’e göre kıyamet süreci ve… Read more »

M.Ü. İlahiyat Fakültesi’nde Big Bang ve Tasarım Kanıtı Üzerine Konferans

Emre Dorman, 18 Mayıs Cuma günü M.Ü. İlahiyat Fakültesi’nde Kelâm Anabilim Dalı tarafından düzenlenen Güncel Kelâm Tartışmaları V başlıklı toplantıda Big Bang ve Tasarım Kanıtı’nın teolojik ve felsefi sonuçları hakkında… Read more »

İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar Nesil Yayınları

İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar isimli çalışmamızın yeni baskısı Nesil Yayınları’nda. Nesil Yayınları Ürün Detayı

TV EM Selince Programı

Emre Dorman 30.04.2012 tarihinde Selin Canik’in TV EM kanalında sunduğu Selince isimli programa canlı yayın konuğu oldu. Konu: Evrenin ve yaşamın var oluşu ile ölüm gerçeği üzerineydi.

2012 Yılı İlk Üç Ayında D&R Çok Satanlarda 1. Sıradayız

İnsanlar Uyurlar, Ölünce Uyanırlar isimli kitabımız D&R kitabevi internet sitesinde Çok Satan Dini Kitaplar listesinde 2012 yılı ilk üç ayı içinde 1. sıraya yerleşti.

19.03.2012 Pazartesi Günü Moral FM

Emre Dorman, 19.03.2012 Pazartesi Günü saat 16.30’da değerli ilim adamı-yazar Metin Karabaşoğlu’nun Moral FM‘de (İstanbul 105.0) hazırladığı Entelektüel Bakış Programına konuk oluyor.

2012 Şubat Ayında D&R Çok Satanlarda 2. Sıradayız

İnsanlar Uyurlar, Ölünce Uyanırlar isimli kitabımız D&R kitabevi internet sitesinde Çok Satan Dini Kitaplar listesinde yükselmeye devam ediyor. 2012 Şubat ayında 2. sıradayız.

4 Şubat Cumartesi Günü İnkılab Kitabevi’nde Söyleşi ve İmza Günü Gerçekleşti

4 Şubat Cumartesi Günü İnkılab Kitabevi’nde İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar İsimli Çalışmamız Üzerine Söyleşi ve İmza Günü Gerçekleşti. Söyleşiye Katılan Tüm Misafirlerimize Teşekkürlerimizi Sunarız.

4 Şubat 2012 Cumartesi Günü İnkılab Kitabevi Söyleşi ve İmza Günü

4 Şubat 2012 cumartesi günü saat 14.00-16.00 arası İnkılab Kitabevi’nde İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar isimli çalışmamız üzerine söyleşi ve imza günü düzenlenecektir. Katılım serbesttir. Tüm ilgililere duyurulur. Adres: İnkılab Kitabevi… Read more »

Modern Bilim: “Tanrı Var” Kitabımız D&R’da Çok Satanlar Listesinde

Modern Bilim: “Tanrı Var” isimli kitabımız D&R kitabevi internet sitesinde Çok Satan Dini Kitaplar listesinde yükselmeye devam ediyor. 2011 Aralık ve 2012 Ocak aylarında 8. sıradayız. İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar… Read more »

Haber Türk Bilinmeyen Programı

Emre Dorman, 23.12.2011 tarihinde Haber Türk televizyonunda yayımlanan Pelin Çift’in Ebru Yücel ile birlikte hazırlayıp sunduğu Bilinmeyen isimli programa konuk oldu.

2011 Aralık Ayında D&R Çok Satanlarda 3. Sıradayız

İnsanlar Uyurlar, Ölünce Uyanırlar isimli kitabımız D&R kitabevi internet sitesinde Çok Satan Dini Kitaplar listesinde yükselmeye devam ediyor. 2011 Kasım ayında 3. sıradayız.